Pierwsze urodziny Galerii Twierdza

Już wkrótce Galeria Twierdza w Zamościu będzie obchodziła swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji 12 maja 2012 roku, centrum handlowe zorganizuje dla swoich klientów wielki rodzinny festyn, a już 30 kwietnia rozpocznie się urodzinowy konkurs, w którym do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody.

 W sobotę, 12 maja 2012 roku, w godzinach 15:00-22:00 na parkingu przed Galerią Twierdza odbywać się będzie wielki urodzinowy festyn rodzinny, który zostanie zorganizowany przy współpracy z Komendą Miejską Policji oraz Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu. Podczas imprezy zaprezentowany zostanie sprzęt, motocykle i radiowozy policyjne, a także tresura psów policyjnych. Uczestnicy będą też mogli wcielić się w rolę strażaków, zakładając kaski i wsiadając do strażackiego wozu. Przez cały czas trwania festynu prowadzona też będzie akcja bezpłatnego znakowania rowerów pod hasłem „Bezpieczne Lato”. Klienci Galerii Twierdza będą mogli również obejrzeć pokazy tańca w wykonaniu Studia Tańca M2 oraz pokazy karate w wykonaniu Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego, a także posłuchać koncertu rockandrollowego zespołu Deck Over. Najmłodszych z pewnością zainteresują duże „dmuchańce” do skakania i zjeżdżania oraz zabawy prowadzone przez animatorów. Na uczestników czekają też liczne konkursy z nagrodami i atrakcyjne promocje, a także degustacja ogromnego tortu urodzinowego Galerii Twierdza. O godzinie 20:00 wystąpi gwiazda wieczoru – popularny zespół IRA, który w tym roku świętuje 25-lecie działalności. Festyn zakończy się tuż przed godziną 22:00 wielkim pokazem sztucznych ogni.

W urodzinowym konkursie Galerii Twierdza będzie mogła wziąć udział każda pełnoletnia osoba, która w dniach od 30 kwietnia do 8 maja 2012 roku (z wyjątkiem 1 i 3 maja) dokona zakupów na kwotę minimum 50 zł w jednym ze sklepów lub punktów usługowych w centrum handlowym i zachowa paragon lub fakturę, a następnie wyśle SMS o treści GALERIA na numer 7043. 

W SMS-ie zwrotnym zostanie wysłane pytanie konkursowe związane z Galerią Twierdza. Zwycięzcą zostanie osoba, która odpowie na nie najszybciej. Każdego dnia można będzie wygrać aż osiem nagród. Wśród nich znajdzie się po osiem sztuk: przenośnych DVD Lenco, radiomagnetofonów JVC RCEZ 56, aparatów fotograficznych Sony DSC-S3000, telefonów Nokia X2-05 i odtwarzaczy mp4 Sweex VICI Video, a także osiem bonów o wartości 300 zł każdy do wykorzystania w sklepach Adidas, Nike i Wrangler oraz osiem bonów o wartości 200 zł każdy do wydania w sklepie Paradis. Regulamin konkursu zostanie zamieszczony 29 kwietnia 2012 roku na stroniewww.galeriatwierdzazamosc.pl.

„Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Zamościa do wspólnych obchodów pierwszych urodzin Galerii Twierdza, a zwłaszcza do udziału w naszym festynie, którego gwiazdą będzie zespół IRA. Jestem przekonana, że to świetny pomysł na spędzenie sobotniego popołudnia z rodziną i przyjaciółmi w atmosferze wesołej zabawy” – powiedziała Joanna Wyrostek, dyrektor Galerii Twierdza w Zamościu.

Źródło: org


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Menu główne

Najnowsze galerie

Facebook

R E K L A M A

Wersja językowa

P O L E C A M Y

Ważne adresy

R E K L A M A

W naszej galerii..

Kamera

Statystyki

05305256
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ubiegły Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
127
1366
127
2950349
40735
39526
5305256

Twoje IP: 54.82.57.154