Bajkowy Dzień Dziecka w Galerii Twierdza w Zamościu!


Galeria Twierdza w Zamościu zaprasza na wyjątkowy Dzień Dziecka z bohaterami znanej na całym świecie serii Ever After High. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 30 maja, w godzinach 13.00-18.00.

Będzie kolorowa scena oraz stanowiska, przy których organizowane będą liczne konkursy i zabawy.  Na scenie odbędzie się wielki taneczny casting oraz konkurs na najlepszego tancerza Royals i Rebels, bohaterów filmów Ever After High.  Zwycięzcy zabawy wygrają sesję fotograficzną w magazynie BRAVO.

Na wszystkie dzieci czekały będą specjalne stanowiska zabaw i konkursów z nagrodami. Na stanowisku córki Królewny Śnieżki dzieci stworzą królewskie korony, będą rysowały bajkowe postaci, kolorowały stroje bohaterów serii Ever After High. Z pewnością ogromne zainteresowanie wzbudzi Stanowisko córki Złej Królowej. To profesjonalna filmowa charakteryzacja, gdzie dzieci będą stylizowane na filmowe postaci, wykorzystując symbole i charakterystyczne motywy z serii. Stanowisko syna Alicji w Krainie Czarów będzie natomiast baśniowym atelier fotograficznym, na którym dzieci otrzymają zdjęcie z bohaterami filmu a na stanowisku córki Czerwonego Kapturka będą mogły uczestniczyć w mega grze planszowej, wcielając się w postaci Ever After High - Royals i Rebels.

Przy każdym ze stanowisk dzieci będą zbierały punkty, które zostaną wpisane na dyplomy Ever After High. Co godzinę wyłoniona zostanie trójka dzieci z największą liczbą punktów, którym wręczane będą nagrody
-  zabawki Ever After High.
 

Zabawa potrwa do godziny 18.00. Więcej informacji o wydarzeniu na  www.galeriatwierdzazamosc.pl oraz na profilu Galerii na portalu Facebook - www.facebook.com/GaleriaTwierdzaZamosc. 

Źródło: org.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Menu główne

Najnowsze galerie

Facebook

R E K L A M A

Wersja językowa

P O L E C A M Y

Ważne adresy

R E K L A M A

W naszej galerii..

Kamera

Statystyki

05244972
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ubiegły Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
3662
3094
11114
2895915
19977
41711
5244972

Twoje IP: 54.82.56.95