Weekend Zdrowia w Galerii Twierdza

 

Galeria Twierdza Zamość zaprasza do skorzystania z bezpłatnych badań medycznych oraz porad specjalistów, organizowanych w ramach Weekendu Zdrowia, w dniach 9-10 maja na terenie Galerii.

Dwudniowe wydarzenie rozpoczyna się w sobotę, 9-go maja. W tym dniu organizowane będą  bezpłatne badania USG, mammograficzne oraz  pomiaru ciśnienia, a także  porady lekarzy i  dietetyków.

W niedzielę, 10-go maja  jeszcze więcej badań i konsultacji specjalistów. W tym dniu odbędzie się X -ta już edycja akcji społecznej Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama, której inicjatorem jest Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo. W ramach spotkania oferowane będą bezpłatne badania USG i USG 4D, przeprowadzane w mobilnych gabinetach na terenie galerii.

Zachęcamy wszystkie kobiety w ciąży, młode mamy i rodziców  do odwiedzenia naszej Galerii podczas Weekendu Zdrowia. W punktach konsultacyjnych, zaproszeni eksperci udzielą porad z zakresu przygotowań do porodu, zalet karmienia piersią, odpowiedniej diety dla mamy karmiącej czy tworzenia więzi z nowonarodzonym dzieckiem. Zapraszamy  wszystkich, zarówno przyszłe mamy jak i tatusiów. Młodzi ojcowie będą mogli wziąć udział w prezentacji bezpiecznej kąpieli dziecka, czy też w instruktażu pierwszej pomocy pediatrycznej. Wszystkie badania i konsultacje, prowadzone w ramach akcji "Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama" są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!  - mówi Joanna Wyrostek, Dyrektor  Twierdzy Zamość.  

Fachowych porad udzielać będą: położna, pielęgniarka rodzinna, konsultant laktacyjny, dietetyk oraz specjaliści szkół rodzenia.  Zakres prowadzonych konsultacji jest bardzo szeroki i obejmuje takie tematy jak:

·przygotowania do porodu,

·zalet karmienia piersią,

·pielęgnacji niemowląt i małych dzieci,

·właściwej diety kobiety w ciąży i mamy karmiącej,

·tworzenia więzi pomiędzy rodzicem a niemowlęciem,

·zalet masażu Shantala,

·powracania do formy po porodzie.

 Przedstawiciele Polskiego Banku Komórek Macierzystych odpowiedzą na pytania związane z pozyskiwaniem i przechowywaniem komórek macierzystych krwi pępowinowej, które, w razie potrzeby będą służyć zdrowiu dziecka lub w przypadku zgodności genetycznej – innym członkom rodziny.

Źródło: org.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Menu główne

Najnowsze galerie

Facebook

R E K L A M A

Wersja językowa

P O L E C A M Y

Ważne adresy

R E K L A M A

W naszej galerii..

Kamera

Statystyki

05244957
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ubiegły Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
3647
3094
11099
2895915
19962
41711
5244957

Twoje IP: 54.82.56.95