Targi Ślubne w Twierdzy Zamość

 

W walentynkowy weekend, 14-15 lutego, w centrum handlowym Twierdza w Zamościu odbędą się Targi Mody Ślubnej. Dwudniowe wydarzenie utrzymane będzie w bajkowej konwencji, nawiązującej do słynnej bajki o Kopciuszku braci Grimm. 

Targi Mody Ślubnej w Galerii Twierdza w Zamościu  to wydarzenie dla wszystkich Klientów, którzy w sobotę
i niedzielę odwiedzą Galerię. Będą trwały pełne dwa dni, od rana do wieczora.
Organizatorzy zapewnią mnóstwo atrakcji, takich jak: pokazy mody, konkursy z nagrodami, pokazy barmańskie, koncerty i pokazy tańca.  

Targi Ślubne to świetna okazja  dla wszystkich osób planujących ślub do zapoznania się  sie z nowymi trendami w modzie ślubnej czy najnowszą z ofertą lokalnych producentów. Oczywiście nie zapominamy o pozostałych klientach, dla których  przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek - mówi Joanna Wyrostek, Dyrektor  Twierdzy Zamość.

 Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 14-go lutego o godz. 13.00 prezentacją wystawców oraz koncertem zespołu EKLIPS. Swoją ofertę zaprezentują salony sukien i garniturów ślubnych, producenci biżuterii, właściciele kwiaciarni, salonów urody i fryzur oraz producenci bielizny. 

Podczas targów pary będą mogły zapoznać się także z repertuarem zespołów weselnych, które zapewnią oprawę muzyczną całości wydarzenia.

 Jedną z atrakcji walentynkowego wekeendu będzie zabawa w poszukiwanie Kopciuszka. Zachęcamy do udziału w niej wszystkie nasze klientki, nie tylko panny młode. Po Galerii przechadzać będzie się książę z pantofelkiem, poszukujący damy, na którą bucik będzie pasował. Pani lub panna, która okaże się „Kopciuszkiem”, będzie mogła zrobić sobie zdjęcie z księciem w iście bajkowej karocy. Otrzyma również w nagrodę tort w formie pantofelka 3D. Serdecznie zapraszamy do spędzenia walentynkowego weekendu na targach ślubnych w Galerii Twierdza w Zamościu – mówi Joanna Wyrostek. 

 Źródło: org. 


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Menu główne

Najnowsze galerie

Facebook

R E K L A M A

Wersja językowa

P O L E C A M Y

Ważne adresy

R E K L A M A

W naszej galerii..

Kamera

Statystyki

05305266
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ubiegły Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
137
1366
137
2950349
40745
39526
5305266

Twoje IP: 54.82.57.154