Festiwal Śpiewających Prezentów w Galerii Twierdza w Zamościu

 

W przedświąteczną sobotę, 20 grudnia, Galeria Twierdza w Zamościu, organizuje dla mieszkańców wyjątkowe wydarzenie - Festiwal Śpiewających Prezentów. Zabawa rozpocznie się o godz.11.00 i potrwa aż do wieczora.

 Organizatorzy świątecznego Festiwalu przygotowali mnóstwo niespodzianek, zarówno dla dużych jak i małych! Koncert rozśpiewanych prezentów, Świąteczny „Mam Talent”, pokazy iluzji, … to tylko kilka z wielu atrakcji, które będą czekały tego dnia na gości! Dzieci z pewnością ucieszy spotkanie z CIASTKIEM, smakowitym kolegą Shreka czy z Elfem, któremu będą mogły pomóc przygotować się do świąt.

 Będzie to dzień pełen świątecznej magii i atrakcji dla całej rodziny. Najmłodszych klientów będziemy zachęcać do udziału w warsztatach tanecznych oraz nauczymy, jak przygotować „jadalne” ozdoby choinkowe. Nie zapominamy w tym dniu o naszych dorosłych klientach. Promocje, rabaty oraz konkursy pozwolą im nie tylko wrócić do domu z uśmiechem na twarzy, ale również z praktycznym świątecznym podarunkiem od Galerii Twierdza. Zapraszamy serdecznie! - mówi Joanna Wyrostek, Dyrektor  Twierdzy Zamość.

 Od 13 do 22 grudnia trwa również w Galerii Twierdza Jarmark Bożonarodzeniowy, na którym Klienci znajdą regionalne przysmaki oraz wyroby rękodzielnicze. To idealna okazja, aby  zakupić wyjątkowe, polskie produkty, które zagoszczą na naszych świątecznych stołach. 

Źródło: org.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Menu główne

Najnowsze galerie

Facebook

R E K L A M A

Wersja językowa

P O L E C A M Y

Ważne adresy

R E K L A M A

W naszej galerii..

Kamera

Statystyki

05305265
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ubiegły Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
136
1366
136
2950349
40744
39526
5305265

Twoje IP: 54.82.57.154