Konkurs „Podziel się z nami swoim wakacjami!” rozstrzygnięty!

Rozstrzygnięto konkurs „Podziel się z nami swoim wakacjami!” organizowany przez Port Lotniczy Lublin we współpracy z liniami lotniczymi Eurolot. Laureaci otrzymali dwuosobowe bilety do Mediolanu, Gdańska, Wrocławia oraz zestawy gadżetów. Podróżni wysłali łącznie blisko 400 pocztówek, na których napisali wakacyjne pozdrowienia dla Portu Lotniczego Lublin.

Konkurs miał na celu promocję połączeń lotniczych realizowanych z Lublina przez regionalne linie lotniczych Eurolot. Aby wziąć w nim udział wystarczyło wysłać unikalną pocztówkę z wakacyjnymi pozdrowieniami z województwa pomorskiego, dolnośląskiego lub terenu Włoch na adres Portu Lotniczego Lublin.

- Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a podróżni byli bardzo kreatywni. Wśród nadesłanych pocztówek były wiersze, rymowanki, własnoręcznie zrobione rysunki oraz krzyżówki – mówi Piotr Jankowski rzecznik Portu Lotniczego Lublin.

Nagrody główne, czyli dwa bilety (w obie strony) do Mediolanu otrzymała Barbara Jaskmanicka; dwa bilety (w obie strony) do Gdańska zdobyła Katarzyna Jóźwina; dwa bilety (w obie strony) do Wrocławia wygrała Agnieszka Reda.

 Gadżety od Portu Lotniczego Lublin oraz Linii lotniczych Eurolot, otrzymali: Barbara Gnyp, Jolanta Szynal, Justyna Gąsiorowska, Tomasz Godziński oraz Jerzy Witoszyński.

Obecnie Eurolotem podróżni z Lublina mogą polecieć do: Gdańska, Mediolanu oraz Wrocławia (loty dostępne do 24 października br.). Od 26 października Eurolot połączy Lublin z Warszawą. Wyloty z Portu Lotniczego Lublin będą od poniedziałku do soboty o godzinie 6:00, przylot do Warszawy na 6:45. Wyloty z Warszawy od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:45, przylot do Lublina 23:30.

Źródło: org.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Menu główne

Najnowsze galerie

Facebook

R E K L A M A

Wersja językowa

P O L E C A M Y

Ważne adresy

R E K L A M A

W naszej galerii..

Kamera

Statystyki

05305299
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ubiegły Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
170
1366
170
2950349
40778
39526
5305299

Twoje IP: 54.82.57.154