Organizacja ruchu przy cmentarzach

 

 

W najbliższych dniach odwiedzając groby najbliższych musimy pamiętać o zmianach w organizacji ruchu przy cmentarzach. Wzorem lat ubiegłych, również w tym roku ze zmianami w organizacji ruchu muszą liczyć się zmotoryzowani, którzy zechcą odwiedzić groby bliskich na zamojskich nekropoliach. 

Od najbliższego czwartku (31.10), od godz. 17.00 nie będzie można parkować pojazdów przy Cmentarzu Parafialnym. Przy ul. Peowiaków stanie znak zakazujący postoju, który obowiązywał będzie na odcinku od ronda „Rady Europy” do ul. Przemysłowej. Podobny zakaz obowiązywał będzie również po stronie cmentarza od ul. Przemysłowej do skrzyżowania z ulicą Zaremby. Do dyspozycji zmotoryzowanych udostępnione zostaną znajdujące się w pobliżu parkingi: przy ul. Orlicz-Dreszera, przy ul. Partyzantów (obok PZU oraz przy budynku delegatury Urzędu Wojewódzkiego) a także parking przy markecie Kaufland.

Również od czwartku zmianie ulegnie organizacja ruchu w rejonie Cmentarza Komunalnego przy ul. Braterstwa Broni. Dojazd na cmentarz możliwy będzie tylko od ul. Śląskiej. Na ulicy Braterstwa Broni obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy, z wyjazdem w miejscowości Chyża.

Znaki wprowadzające zmiany w ruchu obowiązywać będą do poniedziałku 4 listopada.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Menu główne

Najnowsze galerie

Facebook

R E K L A M A

Wersja językowa

P O L E C A M Y

Ważne adresy

R E K L A M A

W naszej galerii..

Kamera

Statystyki

05305290
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ubiegły Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
161
1366
161
2950349
40769
39526
5305290

Twoje IP: 54.82.57.154