Battle of Champions - kolejne walki

Prezentujemy kolejne walki październikowej gali Battle of Champions. Tym razem przedstawiamy walkę, która odbędzie się w królewskiej kategorii. Naprzeciwko siebie staną Radosław Kostrubiec (0-1) reprezentant klubu Kudo Zamość oraz Jakub Jemielniak (1-1) z ZTS Sokoła Lublin. Pojedynek odbędzie się w kategorii -120 kg.

Kuba jest trenerem grapplingu w ZTS Sokole Lublin. Sporty walki trenuje od 15 lat. Ostatnią swoją walkę zawodową w MMA stoczył w 2011 r. Największymi sukcesami Kuby jest brązowy medal MP w zapasach oraz wygrana na ALMMA w BJJ NO GI w Lublinie. Stylem źródłowym Jemielniaka są zapasy.

 

Radosław Kostrubiec wystąpi po raz drugi przed zamojską publicznością. Pierwszy raz mogliśmy go zobaczyć na gali PLMMA 11. Zamierzył się wtedy z Michałem Andryszakiem, któremu uległ przez poddanie po uderzeniach w pierwszej rundzie. Radek jest trenerem w klubie Kudo Zamość. Ostatnim sukcesem Kostrubca jest drugie miejsce w turnieju Daidi Jaku, który odbył się w Londynie.

W kolejnej walce, która odbędzie się na październikowej gali Battle of Champions. Zmierzą się w niej Wojtek Orłowski z Nastula Team oraz Grzegorz Ciepliński z Dragon Fight Club Sochaczew.

The Gentelman wraca do klatki po prawie rocznej przerwie. Swoją ostatnią walkę stoczył w grudniu 2012 na PLMMA 10. Jest weteranem ringów KSW oraz uczestnikiem dwóch elitarnych turniejów wagi ciężkiej oraz półciężkiej KSW.

Dla Grzegorza Cieplińskiego to będzie czwarta zawodowa walka w tym roku. Swoje ostatnie walki kończył z uniesioną ręką do góry.

Znając charakter oraz zawziętość obu fighterów czeka nas emocjonujące starcie.

Walka odbędzie się w limicie 93 kg.

Źródło: org


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Menu główne

Najnowsze galerie

Facebook

R E K L A M A

Wersja językowa

P O L E C A M Y

Ważne adresy

R E K L A M A

W naszej galerii..

Kamera

Statystyki

05305280
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ubiegły Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
151
1366
151
2950349
40759
39526
5305280

Twoje IP: 54.82.57.154