Piwo z Browaru w Zwierzyńcu już w tym roku

 

PERŁA – Browary Lubelskie S.A. prowadzi intensywne prace na terenie Browaru w Zwierzyńcu. Wszystko wskazuje na to, że piwa ze Zwierzyńca napijemy się już niebawem. Zgodnie z umową z dnia 30 października 2012 r. PERŁA – Browary Lubelskie S.A. ma 12 miesięcy na uruchomienie produkcji. Obecnie trwają prace konserwacyjne obiektu, modernizacja budynku i układanie nowego podłoża. Hala główna browaru jest przystosowywana do uruchomienia produkcji. Montaż maszyn i urządzeń zaplanowano na początek czerwca.

- Wszystko wskazuje na to, że produkcja piwa zostanie uruchomiona przed terminem. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby prace modernizacyjne przebiegały zgodnie z planem.  mówi Andrzej Stawiszyński, Dyrektor Operacyjny PERŁY - Browary Lubelskie S.A.

PERŁA – Browary Lubelskie S.A. prowadzi również rekrutację pracowników do Browaru w Zwierzyńcu. Jest bardzo duże zainteresowanie pracą w Browarze, do tej pory wpłynęło kilkaset CV.  Na początku maja do pracy przyjętych zostało kilka osób do bieżącej obsługi piwnego ogródka. Kolejno zostaną zatrudnieni pracownicy odpowiedzialni za prace konserwacyjne, porządkowe oraz administracyjne.

Chcemy, aby proces rekrutacji został zakończony przed rozpoczęciem produkcji. Jesteśmy otwarci na wszelkie kandydatury - dodaje Stawiszyński.

Od początku maja na dziedzińcu Browaru w Zwierzyńcu, PERŁA – Browary Lubelskie S.A. otworzyła ogródek piwny z grillem na kilkadziesiąt osób. W weekend majowy stary browar odwiedzili turyści oraz mieszkańcy Zwierzyńca i okolic.

- Mamy wiele ciekawych pomysłów na zagospodarowanie terenu Browaru. Z początkiem maja podjęliśmy pierwsze kroki, aby Browar w Zwierzyńcu powrócił na turystyczną mapę Lubelszczyzny. Na dziedzińcu uruchomiliśmy stały ogródek piwny z grillem na kilkadziesiąt osób. Chcemy również przyczynić się do tego, aby Browar w Zwierzyńcu istniał na mapie Polski, jako miejsce interesujące nie tylko dla turystów – mówi Stawiszyński.

Źródło: org.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Menu główne

Najnowsze galerie

Facebook

R E K L A M A

Wersja językowa

P O L E C A M Y

Ważne adresy

R E K L A M A

W naszej galerii..

Kamera

Statystyki

05305324
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ubiegły Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
195
1366
195
2950349
40803
39526
5305324

Twoje IP: 54.82.57.154