Port Lotniczy Lublin Orłem Biznesu!

 

 

25 kwietnia, Port Lotniczy Lublin otrzymał statuetkę „Lubelskiego Orła Biznesu 2012”. Lotnisko zostało nagrodzone w kategorii INWESTYCJA ROKU.  Konkurs ma na celu prezentację oraz  promocję najlepszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm, działających w naszym województwie. 

Organizatorem konkursu jest Związek Pracodawców Ziemi Lubelskiej. W tym roku odbyła się X jubileuszowa edycja konkursu, nad którą honorowy patronat objęli Wojewoda Lubelski, Marszałek Województwa Lubelskiego oraz Prezydent Lublina.

 - Dla mnie i moich współpracowników to duża satysfakcja. Cieszę się, że doceniono fakt, że ta największa inwestycja na Lubelszczyźnie powstała w rekordowym tempie, bez zakłóceń, zgodnie z zakładanym planem  - mówi prezes Portu Lotniczego Lublin Grzegorz Muszyński.

To już kolejne wyróżnienie, jakie otrzymało lotnisko w tym tygodniu. Dzień wcześniej, 24 kwietnia, prezes Portu Lotniczego Lublin odebrał nagrodę w plebiscycie Pulsu Biznesu „Filary Polskiej Gospodarki 2012”. Ranking ten prezentuje stabilne ekonomicznie firmy, które są ważnymi pracodawcami, działającymi na rzecz rozwoju lokalnej społeczności i  przedsiębiorczości.

Źródło: org.


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Menu główne

Najnowsze galerie

Facebook

R E K L A M A

Wersja językowa

P O L E C A M Y

Ważne adresy

R E K L A M A

W naszej galerii..

Kamera

Statystyki

05305297
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ubiegły Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
168
1366
168
2950349
40776
39526
5305297

Twoje IP: 54.82.57.154