Gotuj z Pascalem Brodnickim w Galerii Twierdza w Zamościu

W sobotę, 14 kwietnia 2012 roku, w godzinach od 12:00 do 17:30 Galeria Twierdza w Zamościu będzie gościła słynnego kucharza Pascala Brodnickiego. Tego dnia zorganizowane zostaną warsztaty kulinarne dla dzieci. Nastąpi też rozstrzygnięcie trwającego od 30 marca konkursu „Gotuj z Pascalem”.Spotkanie z Pascalem Brodnickim w Galerii Twierdza rozpocznie się od warsztatów kulinarnych, w ramach których dzieci będą miały za zadanie przygotowanie swojej własnej pizzy pod okiem znanego kucharza. Następnie będę one mogły ją upiec i zjeść na miejscu lub zabrać ze sobą do domu. Dzieci będą też mogły dekorować ciastka. Dodatkowo dla najmłodszych przygotowane zostały zabawy i konkursy z nagrodami niespodziankami.

O godzinie 14:00 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu „Gotuj z Pascalem”. Aby wziąć udział w konkursie należy do 12 kwietnia 2012 roku przesłać swój autorski przepis kulinarny na stronę internetową www.galeriatwierdzazamosc.pl. Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci robota kuchennego marki Siemens, a dodatkowo 14 kwietnia będzie mógł gotować razem z Pascalem Brodnickim w Galerii Twierdza.

„Serdecznie zachęcamy mieszkańców Zamościa do udziału w konkursie «Gotuj z Pascalem» i spotkania się z tym znakomitym kucharzem w naszym centrum handlowym 14 kwietnia. To doskonała okazja do skosztowania potraw Pascala Brodnickiego oraz do znalezienia nowych inspiracji kulinarnych” – powiedziała Joanna Wyrostek, dyrektor Galerii Twierdza w Zamościu.

Pascal Brodnicki zdobył swoje doświadczenia i tytuł Szefa Kuchni we Francji. Pracował w wielu restauracjach, m.in. Chelsea Hotel w Nowym Jorku i Les Pyrénées we Francji. Za promocję kuchni francuskiej na świecie otrzymał w 2008 roku nagrodę Le Trophée de l’Esprit alimentaire od Ministerstwa Spraw Zagranicznych Francji. Obecnie mieszka w Polsce. Od września 2004 roku do grudnia 2009 roku prowadził w TVN program kulinarny „Pascal: po prostu gotuj”.

Źródło: org


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Menu główne

Najnowsze galerie

Facebook

R E K L A M A

Wersja językowa

P O L E C A M Y

Ważne adresy

R E K L A M A

W naszej galerii..

Kamera

Statystyki

05305258
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ubiegły Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
129
1366
129
2950349
40737
39526
5305258

Twoje IP: 54.82.57.154