Andrzejki w Zajeździe Uroczysko + KONKURS !!!

28 listopada, w Zajeździe UROCZYSKO w Sitańcu Wolica odbędzie się Bal Andrzejkowy. Będzie to okazja, aby spędzić tę wyjątkową noc w niezwykłym otoczeniu. Na wszystkich gości czeka nie tylko niesamowity klimat ale i atrakcje, które zapewni DJ. Dla każdego Andrzeja Organizator przeznaczył drobny upominek oraz ma dla Państwa 2 podwójne zaproszenia.

HopStop w Zamościu!

W sobotę 14 listopada drzwi dla klientów otworzy centrum handlowe HopStop przy ulicy Sadowej 8 w Zamościu. Nowe centrum położone jest na terenie dawnej bazy zamojskiego PKS-u. Obejmuje 6000 m2 powierzchni handlowej rozplanowanej na jednej kondygnacji.

Galeria Twierdza Zamość z tytułem "Miejsce Przyjazne dzieciom 2015"

Galeria handlowa Twierdza Zamość została laureatem drugiej edycji akcji "Miejsce przyjazne dzieciom 2015", organizowanej w ramach społecznej działalności zamojskiego Klubu Rodzica.

Moja krew, Twoje życie. BAHK w Zamościu

W piątek 11 września w Zamościu odbywać się będzie Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa (BAHK). Organizatorem akcji pod hasłem „Moja krew, Twoje życie” jest Fundacja PKO Banku Polskiego, a partnerem – Narodowe Centrum Krwi.

Dzień Służby Celnej w Zamościu

11 września na Rynku Wielkim w Zamościu odbędą się wojewódzkie obchody Dnia Służby Celnej. Uświetni je uroczysty apel połączony z wręczeniem odznaczeń, awansów i wyróżnień oraz ślubowaniem funkcjonariuszy nowo przyjętych do Służby Celnej. Uroczystościom towarzyszyć będą ekspozycje plenerowe ...

Teatr jednego aktora, czyli Ireneusz Krosny w Zamościu

17 października 2015 r. o godz. 19:30 w Zamojskim Domu Kultury w Zamościu wystąpi Ireneusz Krosny z wyjątkowym, nowym programem pt. „Mowa ciała”.

Artysta tworzy autorskie, pantomimiczne, spektakle komediowe. Siła jego sztuki pochodzi z dwóch źródeł. Po pierwsze jest to kreatywność – własne, doskonałe poczucie humoru.

Autobus mieszkańców do Schwäbisch Hall

Wydział Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Zamość zgodnie z wieloletnią współpracą z miastem Schwäbisch Hall organizuje wyjazd mieszkańców Zamościa do Niemiec w ramach tzw. „autobusu mieszkańców”.

Więcej rejsów do Frankfurtu także w sezonie zimowym

Linie lotnicze Lufthansa zwiększają ilość rejsów z Lublina do Frankfurtu nad Menem także w sezonie zimowym. Od 25 października połączenie niemieckiego przewoźnika będzie obsługiwane 3 razy w tygodniu...

Menu główne

Najnowsze galerie

Facebook

R E K L A M A

Wersja językowa

P O L E C A M Y

Ważne adresy

R E K L A M A

W naszej galerii..

Kamera

Statystyki

05244928
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Ubiegły Tydzień
Ten Miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
3618
3094
11070
2895915
19933
41711
5244928

Twoje IP: 54.82.56.95